X
تبلیغات
زولا

شارژ آنلاین
شارژ آنلاین ایرانسل همراه اول و تالیا 
کمیسیون فرهنگی مجلس در جلسه چهارساعته‌ای که برای بررسی رایتل داشت به نتیجه نرسید و ادامه بحث در این زمینه به زمان دیگری موکول شد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی در این باره گفت: اولین جلسه بررسی رایتل با حضور مسئولان مربوطه تشکیل شد؛ در این جلسه، از وزارت ارتباطات، مدیرعامل شرکت رایتل، از بخش‌های سایبری سپاه و ناجا، نمایندگانی از صدا و سیما شرکت داشتند، البته قرار بود از وزارت اطلاعات هم حضور داشته باشند که این اتفاق نیفتاد. علی‌رغم اینکه کمیسیون فرهنگی مجلس به نتیجه نرسید اما مرکز موضوع‌شناسی احکام فقهی اعلام کرده تا به حال 15 جلسه تشکیل داده و جمع‌بندی‌اش را به زودی در اختیار مراجع عظام قرار می‌دهد.

از مرکز موضوع‌شناسی احکام فقهی که به دستور مقام معظم رهبری در قم تشکیل شده هم عده‌ای حضور داشتند، جلسه امروز با حضور این مهمانان و اعضای کمیسیون تشکیل شد و بحث‌های زیادی هم در مخالفت و موافقت با رایتل انجام شد؛ اما جلسه امروز که 4 ساعت هم طول کشید به جمع‌بندی‌ نرسید. دراولین فرصت، دوباره جلسه‌ای برای تداوم بحث رایتل تشکیل خواهد شد، البته رایتل امکانات زیادی به استفاده‌کنندگان می‌دهد که دغدغه اصلی ما مکالمه تصویری بود ولی این دغدغه کمیسیون به نتیجه نرسید.

1391/12/09 توسط مدیر
لینک دوستان
آمار سایت
تعداد بازدیدها: 25952