شارژ آنلاین
شارژ آنلاین ایرانسل همراه اول و تالیا 

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات مازندران، از شناسایی و دستگیری فردی خبر داد که با اغفال یک دختر جوان از وی 400 میلیون ریال اخاذی کرده است. سرهنگ احمدرضا رستمی رئیس پلیس فتا مازندران افزود: در پی مراجعه فردی به پلیس فتا مازندران مبنی بر اغفال و اخاذی از دختر جوانش، موضوع در دستور کار کارشناسان و ماموران این پلیس قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران با انجام تحقیقات از شاکی دریافتند، در پی آشنایی دختر شاکی با مردی ناشناس و در ادامه ارتباطات پنهانی تلفنی و همچنین توسط پیامک و ارسال SMS دختر جوان با این مرد شیطان صفت، متهم با سوء استفاده از اطلاعات شخصی این دختر و با تهدید و ارعاب طی چند مرحله اقدام به اخاذی 40 میلیون تومانی از او کرد.

رئیس پلیس فتای مازندران اظهار داشت: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی و استفاده از شگردهای پلیسی موفق شدند، فرد متهم به اغفال و اخاذی را به همراه همدستش که اهل یکی از استان‌های مرکزی کشور بودند، شناسایی کنند.

به گزارش فارس رستمی در ادامه از دستگیری متهم با هماهنگی مرجع قضائی خبر داد و افزود: متهمان پس از دستگیری در تحقیقات اولیه، ابتدا منکر ادعای شاکی شده، اما با توجه به دلایل و مدارک موجود هر دو متهم لب به اعتراف گشوده و به بزه انتسابی اعتراف کردند.

سرهنگ رستمی به پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا گفت: با تشکیل پرونده متهمان به مرجع قضائی معرفی و با قرار 100 میلیون تومان روانه زندان شدند.

1392/06/11 توسط مدیر
لینک دوستان
آمار سایت
تعداد بازدیدها: 25973